שיווק דיגיטלי למגזר הערבי

מהו שיווק דיגיטלי?

שיווק דיגיטלי מתייחס לפרסום המועבר בערוצים דיגיטליים כגון מנועי חיפוש, אתרים, מדיה חברתית, דואר אלקטרוני ואפליקציות מובייל. באמצעות ערוצי מדיה מקוונים אלה, שיווק דיגיטלי הוא השיטה שבה חברות תומכות בסחורות, שירותים ומותגים. צרכנים מסתמכים במידה רבה על אמצעים דיגיטליים כדי לחקור מוצרים. לדוגמה, תובנות השיווק של Think with Google גילו ש-48% מהצרכנים מתחילים את השאלות שלהם במנועי חיפוש, בעוד ש-33% מחפשים אתרי מותג ו-26% מחפשים באפליקציות מובייל.
בעוד השיווק הדיגיטלי המודרני הוא מערכת עצומה של ערוצים שאליהם המשווקים פשוט חייבים להצטרף למותגים שלהם, פרסום מקוון הוא הרבה יותר מורכב מהערוצים בלבד. על מנת להשיג את הפוטנציאל האמיתי של שיווק דיגיטלי, משווקים צריכים לחפור עמוק לתוך העולם הערוצים העצום והמורכב של היום כדי לגלות אסטרטגיות שמשפיעות באמצעות שיווק מעורבות. שיווק מעורב הוא השיטה ליצירת אינטראקציות משמעותיות עם לקוחות פוטנציאליים וחוזרים על סמך הנתונים שאתה אוסף לאורך זמן. על ידי מעורבות לקוחות בנוף דיגיטלי, אתה בונה מודעות למותג, מציב את עצמך כמוביל מחשבה בתעשייה ומציב את העסק שלך בחזית כאשר הלקוח מוכן לקנות.
על ידי יישום אסטרטגיית שיווק דיגיטלי רב-ערוצי, משווקים יכולים לאסוף תובנות חשובות לגבי התנהגויות של קהל יעד תוך פתיחת דלת לשיטות חדשות של מעורבות לקוחות. בנוסף, חברות יכולות לצפות לראות עלייה בשימור. על פי דו"ח של Invesp, חברות עם אסטרטגיות חזקות של מעורבות לקוחות בכל ערוצים שומרות על ממוצע של 89% מהלקוחות שלהן בהשוואה לחברות עם תוכניות ריבוי ערוצים חלשות בעלות שיעור שימור של 33% בלבד.
באשר לעתיד השיווק הדיגיטלי, אנו יכולים לצפות לראות המשך גידול במגוון המכשירים הלבישים הזמינים לצרכנים. פורבס גם צופה שהמדיה החברתית תהפוך יותר ויותר לשיחתית בתחום ה-B2B, תוכן הווידאו ישוכלל למטרות אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO), ושיווק בדוא"ל יהפוך להיות מותאם אף יותר.
"דיגיטל היא הליבה של כל דבר בשיווק היום – זה הפך מ'אחד הדברים ששיווק עושה' ל'הדבר ששיווק עושה'".

מוזמן לשיחת ייעוץ ופגישה ללא עלות!

צרו איתנו קשר בטלפון או מלאו פרטים בטופס צור קשר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי
Scroll to Top